Mirsevini ne shtepine e menaxhereve me te mire ne bote.
Identifikohu
Ose
Rregjistrohuni
Luaj falas. Konkurrenc e vertet.

SOCCER MANAGER 2015

Nese e dashuron futbollin sikurse e dashurojme ne ti e jeton dhe mer fryme ate.Mirsevini ne vendin ku i gjithe pasioni vjen ne loje.Drejto legjendat e gjalla drejt fitores ne kete ritem te shpejte , veprim te mbushur lojen lojtari i vetem.
Luaj falas tani
SOCCER MANAGER WORLDS
Mirësevini në Soccer Manager Worlds. Ky është vendi ku tensioni, i shëndrron garat e thjeshta në garë mes menaxherëve. Konkuro kundër shokëve të tu që vendosni rezultatet e vjetra, ose përballu ndaj menaxherëve më të mirë në botë. Ky është shansi yt që të konkurosh kokë më kokë dhe ti testosh aftësitë tua në një lojë të veqantë multiplayer.
Luaj falas tani
"Nje prej lojrave me zbavitese qe kam luajtur"
Jump To Gamer
Me Masa Mundesi per formacione, stilet per te luajtur dhe opsionet taktike
Mbi 3000 klube futbolli
Raporti i detajuar i Ndeshjes
Mbi 70,000 lojtare futbolli
Tregu i Transfereve real dhe i sofistikuar
Bota e gjere e futbollit
1,303,857 Menaxher
Luaj gjdohere , gjdokund.
SOCCER MANAGER 2015Menaxho klubin tend te pereferuar drejt triumfit.shkarko aplikacionin dhe lojen dhe vazhdo
Shkarko tani
Shkarko tani
SOCCER MANAGER WORLDSLuaj kundër miqeve tuaj në ne lojen shumelojtarshe. Shkarko aplikacionin dhe testo aftest e tua menaxhriale
Adresa juaj email është e pavlefshme.Ju lutem futni adresën tuaj emailJu lutem futni emrin tuajJu lutem futni mbiemrin tuajJu lutem plotesoni fjalekalimin tuajJu lutem Konfirmoni Email Adresen tuajE-mail Adresa dhe konfirmimi i E-mail Adreses nuk perputhenJu lutem klikoni per te konfirmuar qe keni lexuar dhe kuptuar shprehjet dhe rrethanat tonaRegjistrohu me këto të dhëna?EmriAdresa emailPasvordi eshte i me pak se 6 karaktere . Ju lutem shtypni me se paku 6 karaktereKonfirmimi i E-mail Adreses tuaj duket te jete i pamundshem.Numri minimal i karaktereve eshteFjalekalim i pasigurte.Ju lutem zgjidhni fjalekalim tjeter.Fjalëkalimi është tepër i shkurtëFuqia e fjalekalimit